»بیمه کارآفرین

درباره بیمه کارآفرین

تاریخچه و اهداف تاسیس

شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی و قانون تجارت در تاریخ 1381/12/27 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است .

پروانه فعالیت بیمه کارآفرین

فلسفه تاسیس:

گروهی از کارآفرینان فرهیخته و صاحب نام صنعت بیمه و بانک با شرکت گروهی از کارآفرینان مهندسی صنایع ساختمان و معماران اقتصادی کشور دست به دست یکدیگر داده با هدف تغییر ریشه ای ساختار سنتی در حال سکون صنعت بیمه و استقرار توسعه پایدار و خلاق در این صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهای نوین با به کارگیری ابزارهای فنی مدیریتی وسیستماتیک قابل بهره برداری از ساختار متحول بازار بین المللی بیمه ، بیمه کارآفرین را بنا نهادند.

موضوع فعالیت شرکت:

انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی .
سرمایه گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه .

اهداف شرکت:

  • حاکمیت شرکتی
  • مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع
  • بیمه گری با بکارگیری ابزارهای حرفه ای
  • خلاقیت و ابداع طرح های نو مطابق با نیاز های یک جامعه پیشرفته
  • آموزش مداوم کارکنان در کلیه سطوح

توان مالی شرکت :

بیمه کارآفرین با سرمایه ۱۲۰۰ میلیارد ریال،ذخابر فنی ۳۰۳۳ میلیارد ریال و اندوخته های قانونی،سرمایه ای و سایر اندوخته ها به مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال و در اختیار داشتن پوشش های مناسب اتکایی از توان مالی بالایی برخوردار و قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی و همچنین صنایع عظیم نفت،گاز و پتروشیمی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.مجموعه دارایی های شرکت در پایان سال ۹۱ بالغ بر ۷۷۹۷ میلیارد ریال بوده است.

موضوع فعالیت شرکت :

توان فنی و تخصصی:

این شرکت با بهره گیری از مدیران و کارشناسان کارآمد و متخصص و مجرب که بین ۲۰ تا ۴۰ سال پیشینه فعالیت در سطوح بالای مدیریتی در صنعت بیمه کشور داشته و در برنامه ریزیهای کلان این صنعت مشارکت داشته اند ، آمادگی دارد کاملترین پوششهای بیمه ای و مناسب ترین شرایط و مطلوب ترین خدمات را در کلیه رشته های بیمه از جمله بیمه های باربری ( صادراتی ، وارداتی ، داخلی ) آتش سوزی ( صنعتی ، تجاری ، خدماتی و مسکونی ) اتومبیل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشین ) اشخاص ( عمر گروهی ، عمر و سرمایه گذاری ، حوادث و درمان ) ، مهندسی ، مسئولیت ، اعتباری و بیمه های نفت و انرژی ارائه نماید.

شرکت بیمه کارآفرین نخستین شرکت بیمه بخش خصوصی است که توانسته است پوششهای اتکایی خود را از معتبرترین بیمه گران جهان اخذ نماید و با تحصیل پوشش های اتکایی قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.

پرسنل و کارشناسان:

با علم به این واقعیت که رسالت خطیر حساس و پر مسئولیتی را به عهده گرفته ایم از ابتدا سعی نمودیم در زمینه استخدام کارکنان ،بهترین های موجود را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط با این حرفه دعوت نماییم ،تحت آموزش قرار دهیم و بعد در کنار نخبگان صنعت که سرمایه معنوی این شرکت می باشند به کار گماریم.اینک به تدریج هدف ما به بار نشسته است .

در حال حاضر تعداد کارکنان به 880 نفر رسیده که از این تعداد 131 نفر در تهران و بقیه در شعب و واحدهای صدور شرکت در سراسر کشور در خدمت مشتریان گرامی میباشند.

شعب فعال :

بیمه کارآفرین علاوه بر واحدهای ستادی و شعبه مرکزی تهران در 59 مرکز استان و شهرستان دارای شعبه می باشد :

شعب شرکت در مراکز استانهای اردبیل – اصفهان – البرز – ایلام – آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی – بوشهر – تهران (مرکز – شرق و غرب) – چهار محال و بختیاری – خراسان رضوی – خراسان شمالی- خراسان جنوبی – خوزستان – زنجان – سمنان – سیستان و بلوچستان – فارس – قزوین – قم – کردستان – کرمان – کرمانشاه – گرگان- گیلان – لرستان – مازندران – هرمزگان – همدان – یزد

و شهرستانهای ابهر – اردستان – ارسباران – اسفراین – آستارا – آمل – بابلسر – بروجرد – بندرانزلی – چالوس – خوی – دلیجان – ساوه – سبزوار – سقز – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شهرضا – کاشان – گرمسار – گلپایگان – لاهیجان – ماکو – مراغه – مرند – مهاباد و نجف آباد فعالیت دارند.

تعداد نمایندگیها:

در حال حاضر تعداد نمایندگیهای حقیقی و حقوقی شرکت در تهران و شهرستانها ۱۸۴۷ می باشد که از این تعداد ۱۸۰ نمایندگی در تهران و ۱۰۲۰ نمایندگی در شهرستانها فعالیت دارند .

همچنین شرکت از خدمات کارگزاران بیمه در سراسر کشور برخوردار می باشد.

  • انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی .
  • سرمایه گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه .
  • قبول ریسک بصورت اتکائی از شرکتهای بیمه داخلی

نظر شما برای “درباره بیمه کارآفرین”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس