»بیمه کارآفرین

275 قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر پایتخت دستگیر شدند

275 قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر پایتخت دستگیر شدند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به اجرای طرح« والعادیات یک» در شهر تهران، افزود: با اقدامات اطلاعاتی در رابطه با شناسایی نقاط آلوده، طرح برخورد با خرده فروشان، توزیع کنندگان مواد افیونی و همچنین جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر تهران در قالب طرح مذکور بنا به خواست مردم شب گذشته به اجرا درآمد، به صد درصد اهداف مورد نظرمان رسیدیم.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم در اجرای این طرح، انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر، برخورد و مبارزه با مواد فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی و سنتی در پاتوق ها و جمع آوری معتادان متجاهر از سطح محلات تهران بود اظهار کرد: با اقدام اطلاعاتی و عملیات های مختلف همکاران در این زمینه، شب گذشته 275 قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش دستگیر و در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه تمام سعی پلیس در رسیدن به یک امنیت پایدار در جامعه است، تصریح کرد: در بحث مبارزه با موادمخدر به خصوص فروشندگان مواد افیونی با اجرای طرح مذکور بیش از 15 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه طرح برخورد با فروشندگان مواد مخدر ادامه دار بوده و عزم خود را جزم کرده تا نقاط آلوده پایتخت را به طور کامل پاک سازی کنیم، گفت: از شهروندان خواست هر نقطه آلوده ای که در محله خود مشاهده کردند، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به ما اطلاع رسانی کنند که قطعا برخورد با آن برخورد خواهیم کرد.
سرهنگ بخشنده بیان کرد: طی سال های گذشته بیش از 350 نقطه در پایتخت به عنوان نقطه آلوده معرفی شد که اکنون با اجرای طرح برخورد مواد مخدر این نقاط به 140نقطه کاهش یافته است.
وی خاطر نشان کرد: با اجرای طرح « والعادیات یک» 43 معتاد متجاهر و ولگرد از شب گذشته تاکنون جمع آوری شده که این معتادان به کمپ های طرف قرا داد به منظور باز پروری منتقل شدند.
خبرنگار: امین کمالی فر**انتشار: محمد آجورلو
تهرانم/7247//1348

نظر شما برای “275 قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر پایتخت دستگیر شدند”

قالب وردپرس