»بیمه کارآفرین

کشف 15 میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق در یزد

کشف 15 میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق در یزد


به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس ، سرتیپ ایرج کاکاوند افزود: ماموران در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام کنترل جاده های استان این خودرو را برای بازرسی متوقف کردند و محموله گوشی تلفن همراه بدون مجوز گمرکی را که در تریلی جاساز شده بود، کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد تاکید کرد: در این ارتباط یک نفر متهم که قصد انتقال محموله را از جنوب کشور به تهران داشت ، دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شد.
کاکاوند یادآور شد: مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی یکی از مطالبات به حق مردم است که پلیس با تلاش شبانه روزی باندهای بزرگ وارد کننده کالای قاچاق را شناسایی و افراد سودجو را نیز به مقام های قضایی معرفی کرده است.
وی اشاره ای به میزان کشف گوشی تلفن همراه قاچاق در سال 1396 در استان نکرد.
سرپرست پلیس آگاهی یزد، 14آذر ماه گفته بود که ماموران در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس عبوری و با دستگیری 2نفر متهم، یک میلیارد ریال داروهای بدنسازی قاچاق کشف کردند.
سرهنگ محمدرضا حناساب، افزود: در بازرسی از این خودرو که از جنوب کشور عازم تهران بود، هزار و 650 قلم انواع قرص، آمپول و پودرهای بدنسازی قاچاق به دست آمد.
این مسئو اظهار کرد: متهمان به همراه پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد معرفی شدند
یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت آن در مسیر کریدور شمال – جنوب باعث شده است تا راه های آن بعضا مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر قرار گیرد.
7536/ 2047* دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیری

نظر شما برای “کشف 15 میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق در یزد”

قالب وردپرس