»بیمه کارآفرین

مهار آتش سوزی انبار چوب در حاشیه بزرگراه آزادگان تهران

مهار آتش سوزی انبار چوب در حاشیه بزرگراه آزادگان تهران

سید جلال ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 21 دقیقه بامداد این حادثه آتش سوزی در بزرگراه آزادگان خیابان غفاری به سامانه 125 اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان شهر تهران بود اما ماموران 4 ایستگاه به همراه تانکر آبرسان و خودرو تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: در یک انبار 10 هزار متری چوب که بصورت ناایمن مملو از چوب، الوار و پالت های چوبی و در حجم زیاد روی هم چیده شده بود به دلایل نامشخص دچار آتش سوزی شده بود و آتش در کمترین زمان ممکن کاملا شعله ور بود.
ملکی با بیان اینکه ارتفاع شعله های آتش به چندین متر می رسید و از فواصل دور حجم این حریق قابل مشاهده بود خاطرنشان کرد: آتش نشانان شهر تهران به همراه شهر چهاردانگه در محل حضور داشته و بصورت همزمان مشغول مهار این حریق نسبتا وسیع شدند.
وی با بیان اینکه آتش در حال سرایت به انبارهای مجاور بود ادامه داد: در این حادثه 2 دستگاه کانکس و یک دستگاه خودرو نیسان که در این انبار بود کاملا در آتش سوختند.
به گفته ملکی با تلاش چندین ساعته آتش نشانان در ساعت 4:45دقیقه امروز این حریق بطور کامل مهار شد.
وی با بیان اینکه در این حادثه به فردی آسیب نرسید علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی [email protected] همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243/1735 / 1539

انتهای پیام /*

نظر شما برای “مهار آتش سوزی انبار چوب در حاشیه بزرگراه آزادگان تهران”

قالب وردپرس