»بیمه کارآفرین

شوهرم و زن غریبه را در وضعیت بدی دیدم و شکایت کردم!


رابطه نامشروع, رابطه پنهانی, خیانت, شکایت, مجازات, دستگیری, شلاق, فضای مجازی, ارتباط, ارتباط پنهانی, دانشگاه, هم دانشگاهی, مرد متاهل, خیانت مرد متاهل, زن شوهر دار, رابطه با زن شوهردار, شوهرم و زن غریبه را در وضعیت بدی دیدم و شکایت کردم

شوهرم و زن غریبه را در وضعیت بدی دیدم و شکایت کردم! | زن جوان وقتی فهمید شوهرش را زن متاهل که همکلاسی دانشگاه است رابطه پنهانی دارد به کلانتری رفت و پرده از خیانت برداشت.

به گزارش آفتاب، اوایل تابستان امسال زن جوانی به پلیس آگاهی رفت و از رابطه همسر 40 ساله اش به نام اکبر با یک زن جوان پرده برداشت. وی گفت: همسرم معلم است و مرد خوبی بود و ما رابطه خوبی با هم داشتیم اما از وقتی همسرم برای ادامه تحصیل به دانشگاه رفت رفتارهای او عوض شد.
متوجه تلفن های شبانه او شده بودم که با بررسی گوشی موبایلش فهمیدم با یک زن جوان به نام نرگس در ارتباط است.آنها شب ها تا صبح در فضای مجازی با هم در اتباط هستند. چند بار در این باره با همسرم صحبت کردم اما منکر این ماجرا است.
آخرین بار وقتی به خانه آمدم همسرم و زن جوان را در حالی که با هم قلیان می کشیدند دیدم و با کلانتری 11 قرچک ورامین تماس گرفتم.
با شکایت این زن و گزارش اولیه کلانتری، پرونده ای در این زمینه تشکیل شد و پلیس فتا به بررسی پیام های رد و بدل شده بین اکبر و زن جوان در فضای مجازی پرداخت. وقتی روشن شد آنها با هم در ارتباط هستند پرونده شان برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
اکبر و نرگس در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک مستشار غیر علنی و پشت درهای بسته محاکمه شدند.
در آن جلسه همسر اکبر گفت: من فکر نمی کردم همسرم به من خیانت کند. حالا با اینکه یک دختر 9 ساله دارم حاضر به ادامه این زندگی نیستم و طلاق می خواهم. اکبر اما منکر رابطه پنهانی با نرگس شد و گفت: این زن هم دانشگاهی ام بود و به همین خاطر با او در ارتباط بودم.
نرگس نیز منکر رابطه پنهانی با اکبر شد و گفت: من فقط گاهی اوقات تلفنی و یا در فضای مجازی با اکبر در ارتباط بودم. همسرم از این ماجرا مطلع نیست و نمی دانم اگر این ماجرا را بفهمد چه سرنوشتی در انتظارم خواهد بود.
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده اکبر و نرگس را به 99 ضربه شلاق محکوم کرد. اکبر همچنین به دو سال تبعید به منطقه ای بد آب و هوا محکوم و نرگس به یکسال کار اجباری به صورت هفته ای سه روز و هر بار شش ساعت در مرکز نگهداری بیماران روانی امین آباد محکوم شد.
بنا به این گزارش، این رای در شعبه 47دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.
http://www.aftabir.com

نظر شما برای “شوهرم و زن غریبه را در وضعیت بدی دیدم و شکایت کردم!”

قالب وردپرس