»بیمه کارآفرین

سه عضو یک خانواده در سانحه جاده ای شهرستان بهار جان باختند

سه عضو یک خانواده در سانحه جاده ای شهرستان بهار جان باختند

مهدی حمزه بامداد سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: ساعت 17:05 شب گذشته برخورد رخ به رخ یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه کامیون سایپا دیزل حامل تانکر نفتکش از مرکز ای.او.سی شهرستان بهار اطلاع رسانی شد که تیم های هلال احمر در کمتر از 10 دقیقه در محل سانحه حاضر شدند.
وی افزود: به علت نشتی گاز و بنزین وانت پیکان، احتمال بروز آتش زیاد بود بنابراین برای ایمن کردن صحنه تصادف و محل حادثه، با همکاری پلیس راه و با حضور خودروهای آتش نشانی محل حادثه امن و تثبیت شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار اضافه کرد: برای پیشگیری از بروز هر گونه انفجار و آتش سوزی ابتدا خودروی حادثه دیده با استفاده از جرثقیل به مکانی باز و امن منتقل شد.
حمزه ادامه داد: سپس با استفاده از تجهیزاتی نظیر ست نجات، ست هیدرولیک، قیچی، جک هیدرویک و ‘گامبی تولز برقی’ کار رها سازی سرنشینان خودروی وانت پیکان آغاز شد.
وی گفت: پس از نیم ساعت تلاش تیم های هلال احمر، عملیات رها سازی پایان یافت و جسد سه تن از داخل خودرو یاد شده خارج شد.
وی اظهار کرد: طبق گفته کارشناس سوانح مستقر در پلیس راه همدان – کرمانشاه، سبقت غیرمجاز وانت پیکان عامل بروز این سانحه فوتی بوده است.
به گزارش ایرنا، یادآوری می شود استان همدان از روز جمعه هفته گذشته تا روز دوشنبه هفته جاری، شاهد سه تصادف گروهی بوده که در این سوانح رانندگی 10 تن جان باختند.
طرح زمستانی پلیس با حضور 800 تیم و واحد گشتی از جمله پلیس راه و تیم های امداد و نجات از روز گذشته بیستم آذر آغاز شد و تا 13 هفته ادامه دارد.
7526/2087/2090
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

نظر شما برای “سه عضو یک خانواده در سانحه جاده ای شهرستان بهار جان باختند”

قالب وردپرس