»بیمه کارآفرین

رابطه نامشروع فوتبالیست معروف با همسر برادرش + عکس


رابطه, طابطه نامشروع, جنایت, زنا, رسانه, فوتبالیست, فوتبالیست معروف, بازیکن فوتبال, رابطه فوتبالیست معروف با زن برادرش, رابطه نامشروع فوتبالیست معروف با همسر برادرش عکس, منچستر یونایتد, رایان گیگز, دنی ویلسون, رابطه دنی ویلسون با زن برادرش, رابطه نامشروع رایان گیگز با زن برادرش, سرمربی تیم ملی ولز, منچستر یونایتد,

رابطه نامشروع فوتبالیست معروف با همسر برادرش + عکس | جنجال های رابطه نامشروع رایان گیگز بازیکن سابق منچستریونایتد با زن برادرش تمامی ندارد، در تازه ترین جنجال پدر این بازیکن به شدت به دلیل این رابطه شیطانی به پسرش تاخته است.

به گزارش آفتاب، رایان گیگز مدت‌هاست با پدرش (دنی ویلسون) رابطه خوبی نداشته است و بعد از طلاق پدر و مادرش تصمیم گرفت تا نام خانوادگی مادرش یعنی گیگز را برای خود انتخاب کند.
بعد از رسوایی رایان گیگز و رابطه نامشروع با همسر برادرش که وجهه بدی از گیگز در رسانه‌ها مخابره کرد، رابطه او با پدرش بدتر هم شد. پدر گیگز از او خواست تا به خاطر اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کند ولی او حاضر به این کار نشد.

رایان گیگز در کنار پدرش
دنی ویلسون پدر رایان گیگز در رابطه با انتخاب فرزندش به عنوان سرمربی تیم ملی ولز گفت:‌ من اول از همه باید بگویم که او را پسر خودم هم نمی‌دانم که بخواهم اسمش را بر زبان بیاورم و در این مصاحبه به او بازیکن سابق خواهم گفت. او به جای اینکه حامی برادر خود باشد، به بدترین شکل ممکن به او خیانت کرد و از پشت به او خنجر زد و حتی حاضر به عذرخواهی هم نشده است.وی افزود: من باید به خاطر افتخاراتی که او کسب کرده است یک پدر خوشحال باشم و به فرزندم افتخار کنم ولی الان خجالت می‌کشم که او پسر من است. او باید به فکر هتل داری در منچستر و کارشناسی داوری باشد. هر وقت هم تلویزیون او را نشان می دهد من و همه اعضای خانواده تلویزیون را خاموش می‌کنیم. ویلسون ادامه داد: سرمربی تیم ملی ولز باید کسی باشد که همه به او احترام بگذارند نه یک آدم مثل او که بوی انزجارکننده ای می دهد.
http://www.aftabir.com

نظر شما برای “رابطه نامشروع فوتبالیست معروف با همسر برادرش + عکس”

قالب وردپرس