»بیمه کارآفرین

رابطه با نگین باعث نابینایی مرد جوان شد!


درگیری, قمه, محاکمه, زندان, نابینایی, کوری, دوست دختر, دوست پسر, قصاص, درگیری در پایتخت, درگیری در تهران, درگیری در شرق تهران, کمیسیون پزشکی قانونی, دادگاه, بیمارستان, پرداخت دیه, دیه, زندان, جراحت, شکایت, دعوا, دعوا سر دختر, درگیری خونین, رابطه با نگین باعث نابینایی مرد جوان شد

رابطه با نگین باعث نابینایی مرد جوان شد! | مرد جوان که متهم است در یک درگیری با قمه به چشم دوستش زده و موجب نابینایی وی شده است دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش آفتاب، بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۴ درگیری خونین دو مرد در یکی از خیابان های شرق تهران به پلیس اعلام شد. محمد ۳۲ ساله که از ناحیه چشم آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت اما چشم راستش را به خاطر شدت جراحات از دست داد .محمد پس از ترخیص از بیمارستان از دوست ۳۷ ساله به نامه احسان شکایت کرد. به این ترتیب احسان بازداشت شد و به درگیری به خاطر پس گرفتن یک قطعه چک اعتراف کرد.
احسان در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد اما گفت: چشم راست محمد به طور کامل نابینا نشده است.
در حالی که پزشکی قانونی امکان قصاص چشم متهم را منتفی اعلام کرده بود احسان با حکم قضایی به پرداخت دیه و زندان محکوم شد.
پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شده بود که قضات دیوان عالی کشور پس از بررسی موشکافانه این پرونده حکم صادره را نقض کرده و خواهان رسیدگی دوباره به آن شدند تا نابینایی چشم شاکی بار دیگر از سوی کمیسیون پزشکی قانونی بررسی شود.
وقتی پزشکی قانونی نابینایی چشم محمد را تایید اما بار دیگر اعلام کرد امکان قصاص چشم احسان و رعایت تساوی وجود ندارد وی دیروز بار دیگر در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.
در این جلسه شاکی گفت: من خصومتی با احسان نداشتم. از خانه دختر مورد علاقه ام به نام نگین برمی گشتم که یکباره احسان و یکی از دوستانش با ماشین جلوی راهم را گرفتند. آنها به من حمله کردند. همان موقع احسان با قمه ای که در دست داشت به چشمم زد. برای او تقاضای قصاص دارد.
سپس متهم به دفاع ایستاد و گفت :دختر مورد علاقه محمد یک قبضه چک من را بدون اجازه برداشته و آن را به محمد داده بود .من از این بابت ناراحت بودم. چند بار از نگین خواستند تا چک را به من برگرداند اما قبول نکرد .به همین خاطر آخرین بار برای پس گرفتن چک با محمد درگیر شدم. اما من ضربه ای با قمه به چشم او نزدم. من نمی دانم چطور چشم راست محمد در این درگیری نابینا شد.
در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.
http://www.aftabir.com

نظر شما برای “رابطه با نگین باعث نابینایی مرد جوان شد!”

قالب وردپرس