»بیمه کارآفرین

جنایت در ویلای فریدونکنار و دستگیری متهمان در تهران

جنایت در ویلای فریدونکنار و دستگیری متهمان در تهران


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 21 آذرماه پرونده نیابت قضایی همراه با دستور شعبه بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران، به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای دستگیری متهمین پرونده قتل عمد در شهرستان فریدونکنار ارجاع شد.
براساس اطلاعات این پرونده، سه جوان ساکن شهر تهران، 16آذرماه برای تفریح به شمال کشور رفته؛ در شهرستان فریدونکنار ویلایی را اجاره کرده اما یک روز پس از اجاره ویلا زمانیکه مالک برای دریافت اجاره روزانه به درب ویلا رفته بود کسی پاسخگوی او نشده؛ نهایتا مالک ویلا با استفاده از کلید یدک وارد ساختمان شده و در داخل ساختمان با جسد یکی از این سه جوان به نام مجتبی متولد 1378 مواجه شده است.
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با همراهی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار، ضمن شناسایی محل سکونت یکی از 2 جوان متواری شده به نام «عرفان» متولد 1379 در منطقه تهرانپارس، خیابان احسان به محل سکونت عرفان مراجعه و 22 آذرماه موفق به دستگیری وی شدند.
«عرفان» در اعترافاتش اظهار کرد: نیمه شب 16آذرماه با ماشین مقتول، برای تفریح به فریدونکنار رفتیم؛ حدودا ساعت 5 صبح به فریدونکنار رسیدیم و ویلایی اجاره کردیم. برای رفع خستگی مقداری مواد مصرف کرده و پس از آن خوابیدیم؛ خوابیده بودم که با صدای درگیری بیدار شدم؛ زمانیکه از خواب بیدار شدم، علی را دیدم که چاقوی خون آلودی در دست داشت و مجتبی نیز روی زمین افتاده بود.
وی افزود: ترسیده بودیم، به همراه علی به لب دریا رفتیم، علی چاقو را داخل دریا انداخت، پس از آن مقداری مواد مصرف کرده و با پراید مجتبی به تهران برگشتیم، ماشین را در خیابان احسان رها کرده و هر کدام به خانه خودمان رفتیم تا اینکه امروز دستگیر شدم.
با دستگیری اولین متهم پرونده، خودرو رها شده مقتول نیز در خیابان احسان کشف و محل سکونت «علی . س» متولد 1378 نیز در خیابان امین شناسایی و 22 آذرماه دستگیر شد.
علی در اعترافاتش صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و اظهار کرد: پس از مصرف مقداری مواد، حدودا ساعت 7 صبح خوابیدیم، در حالت خواب و بیدار بودم که احساس کردم کسی سراغ گوشی تلفن همراهم رفته است، متوجه شدم که مجتبی در حال برداشتن چند شماره تماس متعلق به دوستان خصوصی ام است، به این کارش اعتراض کردم که در ادامه با یکدیگر درگیر شدیم.
«علی. س» در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: چاقوی عرفان روی مبل قرار داشت، آن را برداشته و چند ضربه به سمت مقتول پرتاب کردم که یکی از آنها به شکم مجتبی خورد، در همین زمان عرفان نیز از خواب بیدار شده و متوجه موضوع شد. چاقو را داخل دریا انداختیم و با ماشین مجتبی به تهران برگشتیم.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به وقوع جنایت در شهرستان فریدونکنار، هر 2 متهم در اختیار پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار قرار داده شدند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی [email protected] همراه شوید.
تنظیم کننده: معصومه جوان معبودی**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7245/9343//1348

نظر شما برای “جنایت در ویلای فریدونکنار و دستگیری متهمان در تهران”

قالب وردپرس