»بیمه کارآفرین

جام جم آنلاین – دستگیری باند سارقان زورگیر در منطقه بیسیم تهران

جام جم آنلاین – دستگیری باند سارقان زورگیر در منطقه بیسیم تهرانبه گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ کیانوش عزیزی ضمن اشاره به این خبر، به تشریح آن پرداخت و گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران این کلانتری مشخص شد که یک باند سارقان زورگیر شامل ۲ زن و ۳ مرد، در محله ۱۷ شهریور، یک منزل اجاره کرده و در بخش های مختلف شهر تهران خصوصا محدوده شمال تهران، اقدام به سرقت های خشن، زورگیری و سرقت منزل می کنند و هر بار به وسیله موتورسیکلت هایشان از محل متواری می شوند.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار سرپرست دادسرای ناحیه ۱۴ تهران رسید که طی آن دستور بازداشت متهمان صادر و در اجرای دستور، تیم های عملیاتی پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در همان محدوده، به محل اعزام شدند.

رئیس کلانتری ۱۵۹ اظهار داشت: در یک عملیات ضربتی، هر پنج متهم دستگیر و در پارکینگ مخفیگاه نیز موتورسیکلت های سارقان کشف و به همراه آنها به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ عزیزی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان نیز یک قبضه سلاح سرد، تعدادی پوکه سیم کارت، تعدادی قبض واریز پول، دفترچه خدمات درمانی، چهار دستگاه تلفن همراه، فاکتور های تقلبی، بیمه نامه و کارت موتورسیکلت و یک جعبه کیفی نقره ای حاوی قاشق و چنگال های گرانقیمت، کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از منازل شهروندان اعتراف کرده و همچنین اظهار داشتند که به عنوان پرستار سالمندان به خانه های شهروندان رفته و با استفاده از فرصت به دست آمده اقدام به سرقت می کردند.

نظر شما برای “جام جم آنلاین – دستگیری باند سارقان زورگیر در منطقه بیسیم تهران”

قالب وردپرس