»بیمه کارآفرین

تجاوز جنسی به دختر جوان در خانه مجردی | دختر 18 ساله قربانی اعتمادش شد


تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تجاوز به دختر دانشجو, تعرض, تعرض جنسی, تجاوز به دختر 18 ساله, تجاوز جنسی به دختر دانشجو,

تجاوز جنسی به دختر جوان در خانه مجردی | دختر دانشجوی 18 ساله ای که از شهرستان به تهران آمده و برای خودش خانه مجردی گرفته بود، وقتی با امین در اینستاگرام آشنا شد، فکرش را هم نمی کرد عاقبت دوستی اش آزار جنسی و تجاوز باشد… رومینا می گوید: از من خواست تا او را به خانه ام دعوت کنم. من هم پذیرفتم اما وقتی به خانه ام آمد بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.

بیشتر بخوانید: تعرض جنسی به زنان در ماشین .
بیشتر بخوانید: تجاوز گروهی به دختر 15 ساله .
چهاردهم شهریور ماه امسال دختر 18ساله ای به نام رومینا به پلیس آگاهی رفت و از پسر دانشجو که وی را فریب داده و به دام شیطانی اش انداخته بود شکایت کرد.
وی گفت: خانواده ام ساکن شهرستان هستند. وقتی در دانشگاه قبول شدم خانواده ام قبول کردند تا برای درس خواندن به تهران بیایم. خانواده ام یک خانه مجردی برایم اجاره کردند تا بتوانم به راحتی تحصیل کنم. اواخر اسفند ماه بود که در اینستاگرام با یک پسر جوان به نام امین آشنا شدم.او که دانشجوی رشته معماری است با حرف هایش مرا فریب داد.او می گفت به من علاقمند شده و قصد دارد همراه خانواده اش به خواستگاری ام بیاید. من در این مدت چندین بار به دیدن امین رفتم. تا اینکه آخرین بار از من خواست تا او را به خانه ام دعوت کنم. من هم پذیرفتم اما وقتی پسرجوان به خانه ام آمد بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد. او تهدیدم کرد در این باره به کسی حرفی نزنم. بعد از این ماجرا هر چه با امین تماس گرفتم پاسخ تلفنم را نداد. به دنبال شکایت دختر جوان پلیس به ردیابی پسردانشجو پرداخت و وی بازداشت شد.
وقتی پزشکی قانونی آزار دختر جوان را از سوی پسر دانشجو تایید کرد پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
امین پای میز محاکمه ایستاد ولی خودش را بی گناه خواند و ادعای تازه ای مطرح کرد. این پسر گفت: قبول دارم در اینستاگرام با رومینا آشنا شدم ولی او خودش عکس های خصوصی اش را برایم فرستاد . رومینا می گفت چند سال قبل پدر و مادرش را در یک سانحه رانندگی از دست داده و به تنهایی زندگی می کند. من که دلم برایش سوخته بود در این مدت هر روز با او تماس می گرفتم و گاهی اوقات او را به پارک یا سینما دعوت می کردم. او آخرین بار خودش مرا به خانه اش دعوت کرد ولی من او را آزار نداده ام.
در این میان دختر جوان امین را دروغگو خواند و گفت: بعد از اینکه به دام شیطانی این پسر افتادم او بارها مرا تهدید به آبروریزی کرد.
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و پسر دانشجو را به100ضربه شلاق و یکسال تبعید  محکوم کرد. دیروز این حکم در شعبه 42دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

نظر شما برای “تجاوز جنسی به دختر جوان در خانه مجردی | دختر 18 ساله قربانی اعتمادش شد”

قالب وردپرس