»بیمه کارآفرین

تجاوز به دختر همسایه | زن جوان چگونه دختر 14 ساله را به رابطه نامشروع کشاند؟


زن همسایه دختر 14 ساله را با برادر شوهرش آشنا کرد و آن دو را به رابطه نامشروع کشاند؛ رابطه ای که پایانش تهدید به انتشار فیلم و عکس رابطه غیراخلاقی دختر بود… دخترک از اتفاق وحشتناکی که برایش افتاده شوکه شده و می گوید: یک روز به بهانه آشنایی با پدر و مادرش مرا به منزل خودشان برد، وقتی فهمیدم کسی آنجا نیست، خواستم فرار کنم که او مرا تهدید و تسلیم خواسته اش کرد…

بیشتر بخوانید: تجاوز جنسی به دختر جوان در خانه مجردی .
بیشتر بخوانید: تعرض جنسی به زنان در ماشین .
بیشتر بخوانید: تجاوز گروهی به دختر 15 ساله .
زنی که به مرکز مشاوره آمده بود، گفت: دومین فرزندم آتنا 14 سال بیشتر سن ندارد و محصل است. برادر بزرگتری نیز دارد. من و شوهرم تمام امکانات رفاهی و مادی را در اختیار فرزندان قرار دادیم و هر چه را که خواستند، برایشان مهّیا کردیم ولی انگار زحمت ما بی ثمر بود و دخترم خوب مزد ما را نداد.
ناگفته نماند که همسرم بدلیل مشغله زیاد و کار سخت آنگونه که باید فرصت ندارد برای بچه ها وقت بگذارد، از لحاظ ارتباط عاطفی کمی ضعیف عمل می کند، نه اینکه دوستشان نداشته باشد، وقتش را ندارد. ولی خودم سعی کردم با آنها دوست باشم و پای درد دلشان بشینم.
چند روز پیش دخترم آتنا به بهانه درس خواندن با دوستش از منزل بیرون رفت، ولی وقتی برگشت آتنای همیشگی نبود، رنگش شده بود مثل گچ، مضطرب و نگران بود.
دلیل حالش را پرسیدم! گفت: چیزی نیست خوب می شوم، ولی اضطراب او تا چند روز ادامه داشت تا اینکه خودش نتوانست تحمل کند و وقتی علت ناراحتی اش را گفت، وقتی حرف هایش را شنیدم، دلم می خواست زمین دهان باز کند و مرا ببلعد.
آتنا گفت: چند وقت پیش از طریق زن همسایه، با برادر شوهرش که 19 سال دارد، آشنا شدم و ارتباط ما روز به روز بیشتر و رنگ احساسی به خود گرفت، هر روز به بهانه دیدن بچه همسایه به منزل شان می رفتم و یکدیگر را آنجا ملاقات می کردیم.
او به من قول ازدواج داده بود، یک روز به بهانه آشنایی با پدر و مادرش مرا به منزل خودشان برد، وقتی فهمیدم که به جز خودش کسی در منزل شان نیست، خواستم فرار کنم که او مرا تهدید و تسلیم خواسته شیطانی خود کرد.
بعد از اینکه خواسته خود را عملی کرد، گفت: از ارتباط مان فیلم و عکس گرفته و در صورت لو دادن وی فیلم را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.
کارشناس ارشد مرکز مشاوره آرامش در این باره می گوید: « والدین از فرزندان خود غافل نشوند.»
دوره نوجوانی یک مرحله بسیار مهم و حساس زندگی هر فردی تلقی می شود، با توجه به حساس و حیاتی بودن این دوره در شکل گیری شخصیت نوجوان، بسیار حائز اهمیت است.
در این دوره تغییراتی از لحاظ فیزیولوژیکی و روانی در فرد ایجاد می شود. کودکی که تا دیروز تحت کنترل والدین بوده اینک پذیرفتن سخنان والدین برایش سخت شده ، چرا که در این برهه از زندگی قدرت نفوذ والدین کاهش می یابد. لذا به والدین عزیز توصیه می شود به جای مقابله و برخورد با نوجوان تا حد امکان با او با مدارا صحبت کنند.
نوجوان بیش از هر چیز نیاز به توجه و محبت والدین خود دارد. فردی که به اندازه کافی موج محبت از والدین خویش دریافت کرده باشد، بی شک محبت را از دیگران گدایی نمی کند و تحت تاثیر احساسات و هیجانات داغ و کاذب دوره نوجوانی به راحتی اغفال و جذب جنس مخالف نمی شود.
شاید اگر والدین آتنا درباره نیازها و انتظارات فرزند نوجوان خود آگاهی لازم وکامل را بدست آورده، به اندازه ای که او را از مادیات بی نیاز کرده بودند، به همان اندازه محبت وتوجهشان را نثارش می کردند و کمی بیشتر برایش وقت می گذاشتند، اینک نجابت و عفت فرزندشان لکه دار نمی شد وزبان گله و شکایت نیز از آنها نبود.
به والدین عزیز توصیه می شود
1- عزت و اعتماد به نفس را در فرزند خود پرورش دهید.
2- به خواسته های فرزند خود احترام بگذارید و به وی عشق بورزید وتا حد امکان و ضرورت در پی رفع ضرورت آنها بر آیید.
3- تفاوت های فردی را در نظر گرفته و از مقایسه اجتناب کنید.
4- فرزند خود را به طرف خوب بودن سوق دهید و در این مسیر از راه ایجابی وارد شوید.
5- در برنامه ریزی هایتان زمانی را نیز به فرزندان بخصوص نوجوان خود اختصاص دهید.
6- سعی کنید الگوی خوبی برای او باشید.
7-ارتباط صحیح و منطقی با فرزندتان برقرار کنید.
8-درباره مهارت های ارتباطی آگاهی لازم را کسب نمایید.
9-به فرزندان خود نشان دهید که انتقاد پذیر و انعطاف پذیر هستید.
10-یادتان نرود که از محبت خارها گل می شود، محبت را از فرزندتان دریغ نکنید.

نظر شما برای “تجاوز به دختر همسایه | زن جوان چگونه دختر 14 ساله را به رابطه نامشروع کشاند؟”

قالب وردپرس