»بیمه کارآفرین

بیشترمصدومان حادثه سوسنگرد ازمراکز درمانی ترخیص شدند

بیشترمصدومان حادثه سوسنگرد ازمراکز درمانی ترخیص شدند


خسرو ساکی روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: درحادثه رانندگی عصر دیروز درمحور سوسنگرد 35 نفر مصدوم و چهار نفرجان باختند.
وی ادامه داد: تاکنون 31 نفر از مصدومان این حادثه از مراکز درمانی مرخص شده و تنها چهار نفر تحت درمان قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه 2 دانش آموز ، یک راوی ویک مربی جان باختند ، یاد آور شد: یک مربی و 3 دانش آموز نیز به دلیل آسیب دیدگی بیشتر در بیمارستان گلستان اهواز بستری هستند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با توجه به وضعیت مصدومان احتمال ترخیص آنان در روز جاری وجود دارد.
وی یاد آورشد: تیم اعزامی از استان البرز ساعت 4:30 صبح امروز در اهواز مستقر شده تا فرآیند سازماندهی مسافران راهیان نور نظرآبادی با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرارگیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: در حال رایزنی هستیم تا دانش آموزان و مربیان راهیان نور نظرآبادی امروز از طریق هوایی یا راه آهن به استان بازگشت داده شوند.
ساکی تصریح کرد: وضعیت دانش آموزان و مربیان راهیان نور در سوسنگرد خوب است و تا کنون خدمات رسانی مناسب به مصدومان انجام شده است.
وی اضافه کرد: خانواده های دانش آموزان نسبت به سلامت و خدمات رسانی کامل به فرزندانشان در این حادثه که مقصر آن راننده تویوتا بوده ، مطمئن باشند.
اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان نظرآباد استان البرز ساعت 17:40 دیروز حین بازگشت از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در محور سوسنگرد دچار سانحه شد.
2819 / 6155 خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده: محمد عزیزپور

نظر شما برای “بیشترمصدومان حادثه سوسنگرد ازمراکز درمانی ترخیص شدند”

قالب وردپرس