»بیمه کارآفرین

انواع بیمه عمر

انواع بیمه عمر

سوال : چند نوع بیمه عمر در ایران ارائه می شود؟ منظور شرکتها ارائه دهنده نیست. انواع بیمه عمر و مقایسه آنها را نسبت به یکدیگر می خواهم؟

 

دوست عزیز در حال حاضر بیمه های عمر قابل ارائه در ایران به شرح زیر می باشد :

    بیمه عمر زمانی ساده :

این بیمه‌نامه مناسب متقاضیانی است که تمایل دارند برای یک مدت زمان مشخص و با پرداخت حق بیمه‌ای نسبتاً ناچیز از پوشش فوت قابل‌توجهی برخوردار شوند تا در صورت فوت ایشان امنیت مالی خانواده یا افراد تحت تکفل آنها به خطر نیفتد. در این بیمه‌نامه در صورت فوت بیمه‌شده به هر علت (فوت عادی، بیماری یا حادثه) در مدت بیمه‌نامه سرمایه بیمه به ذی‌نفعان وی پرداخت می‌گردد. از مزایای این بیمه‌نامه معافیت از مالیات بر درآمد و درگیر نشدن در روند انحصار وراثت در صورت تعیین ذی‌نفعان است.

    بیمه عمر مختلط :

در این بیمه‌نامه علاوه بر ارائه پوشش فوت، پشتوانه مالی مناسبی نیز برای حیات بیمه‌شده تدارک می‌گردد. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت قرارداد، سرمایه فوت تعیین شده به ذی‌نفعان پرداخت خواهد شد و در صورت حیات بیمه‌شده تا پایان قرارداد، سرمایه حیات به‌صورت یکجا یا به‌صورت مستمری به بیمه‌گذار یا ذی‌نفعان وی پرداخت خواهد شد.

    بیمه عمر مانده بدهکار :

این بیمه‌نامه به‌صورت انفرادی یا گروهی به افرادی ارائه می‌شود که از مؤسسات اعتباری و بانک‌ها وام دریافت کرده باشند. چنانچه وام‌گیرندگان در طول مدت بازپرداخت وام فوت کنند، مانده بدهی آنها در تاریخ فوت به‌صورت یکجا از طرف شرکت بیمه در وجه وام‌دهنده پرداخت می‌گردد. از مزایای این بیمه‌نامه عدم نیاز به پرداخت اقساط توسط بازماندگان و آزادشدن وثایق مربوطه است.

    بیمه تمام عمر :

این بیمه‌نامه برای متقاضیانی طراحی‌ شده است که تمایل دارند تا پایان عمر از پوشش‌ فوت برخوردار شوند و در صورت فوتشان در هر سنی، تأمین آتیه خانواده و افراد تحت تکفل آنها تضمین‌ شده باشد. مدت این بیمه‌نامه نامحدود است و بیمه‌گر در ازای دریافت حق بیمه برای مدت محدود ( پنج، 10 یا 15 سال) متعهد می‌شود كه اگر در هر زمان و به هر علت بیمه‌شده فوت كند، سرمایه مندرج در بیمه‌نامه را به ذی‌نفعان بپردازد. از مزایای این بیمه‌نامه نیز معافیت از مالیات بر درآمد و درگیر نشدن در روند انحصار وراثت در صورت تعیین ذی‌نفعان است.

بیمه عمر و سرمایه گذاری :

این بیمه‌نامه علاوه بر ارائه پوشش فوت و پوشش های گوناگون دیگر با ذخیره‌سازی حق بیمه‌های اندک هر بیمه‌گذار، امکان ایجاد سرمایه‌های بزرگ را فراهم می‌سازد. با توجه به اینکه حفظ و رشد سرمایه دشوارتر از به‌دست‌آوردن آن است، با مدیریت بهینه سرمایه‌های مردم و ایجاد سبد سرمایه‌گذاری مناسب توسط شرکت، وضعیت زندگی و رفاه بیمه‌شدگان حفظ شده و بهبود می‌یابد.

 

جهت ثبت نام و یا مشاوره رایگان بیمه عمر فرم زیر را پر کنید

نام شما (الزامی)

شهر

شماره موبایل (الزامی)

نیازه به مشاوره چه بیمه ای دارید؟

bime-omr-3

نظر شما برای “انواع بیمه عمر”

قالب وردپرس